Kariera

Dołącz do nas! W Taskoprojekcie nigdy nie jest nudno – zawsze czekają na Ciebie nowe wyzwania. Stanowimy zgrany zespół, złożony z pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz młodych ludzi z potencjałem i energią.

Przełącz ofertę pracy:

Aplikacje wraz z klauzulą o udostępnieniu danych osobowych prosimy przesyłać poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się pod następującym linkiem:

* Spółka zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy jest zgodny z preferencjami.

Asystent/ka Kierownika Projektu

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

– ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu oraz zespołem projektowym w zakresie prowadzenia projektu;

– nadzór nad harmonogramem projektu;

– raportowanie zaawansowania projektu w zakresie budżetu i terminów;

– współudział w monitorowanie kosztów, terminów i ryzyka;

– uczestnictwo w  reprezentowaniu firmy przed Klientem, również w środowisku międzynarodowym;

– tłumaczenie dokumentów technicznych z języka niemieckiego;

– tworzenie prezentacji w i innych dokumentów w języku niemieckim.

Oczekiwania:

– ukończone studia techniczne na wydziale Mechaniki i Budowie Maszyn lub pokrewne;

– dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie ( znajomość języka angielskiego lub innego będzie dodatkowym atutem );

– umiejętność czytania rysunku technicznego

– praktyczna znajomość pakietu MS Office ( znajomość MS Projekt będzie dodatkowym atutem );

– umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;

– dobra organizacja czasu pracy;

– czynne prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta:

– rozwój kompetencji interdyscyplinarnych;

– realizowanie ambitnych zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych i osobowościowych;

– bezpieczne i przyszłościowe miejsce pracy;

– przyjazne środowisko pracy;

– umowa o pracę;

– możliwość nauki języków obcych;

– możliwość finansowania podnoszenia kwalifikacji w obszarze zarządzania projektami;

– karta MULTISPORT.

Taskoprojekt to:

  • Doświadczenie

    50 lat doświadczenia w budowie maszyn dla różnych gałęzi przemysłu oraz 20 lat doświadczenia w przemyśle samochodowym

  • Technologia

    Zaprojektowanie oraz uruchomienie linii i stanowisk ze 108 robotami w ciągu jednego roku

  • Rozwój

    Nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań przyjaznych dla środowiska

  • Jakość

    Rozwiązania techniczne spełniające oczekiwania Klientów to najwyższa jakość i optymalne koszty wdrożenia

  • Wiedza

    Ciągłe inwestowanie w wiedzę i doskonalenie umiejętności współpracowników, którzy są dla nas bezcenną wartością oraz zaangażowanie w kształcenie przyszłej kadry

  • Etyka

    Przejrzystość i etyka w działaniu oraz wspólna pomoc potrzebującym

szybki kontakt

  • ISO 9001:2015
  • ISO 14001:2015
  • ISO 27001:2013

Środki z Unii Europejskiej na rozwój firmy
POIG Działanie 3.3: „Go to Brand”