Kariera

Dołącz do nas! W Taskoprojekcie nigdy nie jest nudno – zawsze czekają na Ciebie nowe wyzwania. Stanowimy zgrany zespół, złożony z pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz młodych ludzi z potencjałem i energią.

Przełącz ofertę pracy:

Aplikacje wraz z klauzulą o udostępnieniu danych osobowych prosimy przesyłać poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się pod następującym linkiem:

* Spółka zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy jest zgodny z preferencjami.

Kierownik Zespołu Projektowego

Miejsce pracy: Poznań

Zadania

  • planowanie i organizowanie pracy własnej oraz współpracowników

    • powoływanie zespołu projektowego we współpracy z przełożonym – DDP (zespół ten stanowi część zespołu powołanego do realizacji tematu/ kontraktu)
    • koordynacja wszystkich prac związanych z dokumentacją konstrukcyjną/ projektową  realizowanych przez zespół lub we współpracy z firmami zewnętrznymi
    • monitoring prac projektowych i tworzenie związanych z tym raportów dla przełożonych (DDP)
    • przygotowanie materiałów niezbędnych do organizacji spotkań podsumowujących fazy projektu i zgłoszenie przez KP projektu do absolutorium
    • właściwe przetwarzanie danych w zakresie tworzenia, edycji, obiegu oraz archiwizacji danych
    • stosowanie się do procedur bezpieczeństwa danych
    • optymalizacja pracy biura w zakresie podstawowym i organizacyjnym
    • współpraca z Kierownikiem Projektu w ramach zespołu stworzonego do realizacji tematu/kontraktu
    • współpraca z Koordynatorem ds. Dokumentacji Technicznej w zakresie kompletacji i archiwizacji dokumentacji technicznej w bieżących projektach
    • współpraca z Działem Handlowym w zakresie opracowania założeń technicznych do ofert
    • opracowywanie koncepcji przyrządów, stacji, urządzeń itp. w ramach realizowanych projektów
    • opracowywanie i bieżąca aktualizacja planów zagospodarowania (layout 3D i 2D)
    • opracowywanie technologii procesu – urządzenie/ czas taktu
    • weryfikacja opracowanej dokumentacji projektowej pod kątem zgodności z założeniami projektu
    • bezpośredni kontakt z Klientem, w porozumieniu z Kierownikiem Projektu w celu uzgodnienia koncepcji projektowanych urządzeń
    • nadzór nad kompletacją opracowanej dokumentacji projektowej, przekazanie do Działu Produkcji i Serwisu
    • nadzorowanie wprowadzania zmian w dokumentacji powykonawczej
    • opracowywanie programów prób dla zaprojektowanych urządzeń specjalnych (nie dotyczy cel zrobotyzowanych i innych standardowych wyrobów)
    • sprawowanie nadzoru autorskiego w swoim zakresie kompetencji, w tym udział w uruchomieniach i próbach urządzeń realizowanych w Taskoprojekt (tryout) i u klienta
    • zatwierdzenie dokumentacji projektowej oraz zmian w tej dokumentacji
    • odbiory prac zleconych dostawcom usług obcych

Oczekujemy

  • ukończenia wyższej uczelni technicznej, preferowane kierunki związane z mechaniką

  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,

  • znajomości programu AutoCAD, Catia,

  • znajomości zasad rysunku technicznego,

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

  • prawa jazdy kat. B

  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    • ciekawą pracę w zgranym zespole

    • możliwość rozwoju zawodowego

    • kartę Multisport

    • korzystne warunki ubezpieczenia grupowego

    • bony świąteczne

Taskoprojekt to:

  • Doświadczenie

    50 lat doświadczenia w budowie maszyn dla różnych gałęzi przemysłu oraz 20 lat doświadczenia w przemyśle samochodowym

  • Technologia

    Zaprojektowanie oraz uruchomienie linii i stanowisk ze 108 robotami w ciągu jednego roku

  • Rozwój

    Nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań przyjaznych dla środowiska

  • Jakość

    Rozwiązania techniczne spełniające oczekiwania Klientów to najwyższa jakość i optymalne koszty wdrożenia

  • Wiedza

    Ciągłe inwestowanie w wiedzę i doskonalenie umiejętności współpracowników, którzy są dla nas bezcenną wartością oraz zaangażowanie w kształcenie przyszłej kadry

  • Etyka

    Przejrzystość i etyka w działaniu oraz wspólna pomoc potrzebującym

szybki kontakt