Kariera

Dołącz do nas! W Taskoprojekcie nigdy nie jest nudno – zawsze czekają na Ciebie nowe wyzwania. Stanowimy zgrany zespół, złożony z pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz młodych ludzi z potencjałem i energią.

Przełącz ofertę pracy:

Aplikacje wraz z klauzulą o udostępnieniu danych osobowych (na potrzeby obecnej, ew. przyszłych rekrutacji) prosimy przesyłać poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się pod następującym linkiem:

* Spółka zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy jest zgodny z preferencjami.

Asystent Kierownika Projektu – angielski/ niemiecki

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu oraz zespołem projektowym w zakresie prowadzenia projektu

  • Nadzór nad harmonogramem projektu,

  • Raportowanie zaawansowania projektu w zakresie budżetu i terminów,

  • Współudział w monitorowaniu kosztów, terminów i ryzyka

  • Uczestnictwo w reprezentowaniu firmy przed Klientem, również w środowisku międzynarodowym,

  • Tłumaczenie dokumentów technicznych z języka niemieckiego

  • Tworzenie prezentacji  i innych dokumentów w języku niemieckim

Oczekujemy:

  • Ukończone studia techniczne

  • Dobra znajomość języka niemieckiego / angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka angielskiego lub innego będzie dodatkowym atutem),

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (znajomość MS Projekt będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Kartę Multisport

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
    Bony świąteczne

Taskoprojekt to:

  • Doświadczenie

    50 lat doświadczenia w budowie maszyn dla różnych gałęzi przemysłu oraz 20 lat doświadczenia w przemyśle samochodowym

  • Technologia

    Zaprojektowanie oraz uruchomienie linii i stanowisk ze 108 robotami w ciągu jednego roku

  • Rozwój

    Nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań przyjaznych dla środowiska

  • Jakość

    Rozwiązania techniczne spełniające oczekiwania Klientów to najwyższa jakość i optymalne koszty wdrożenia

  • Wiedza

    Ciągłe inwestowanie w wiedzę i doskonalenie umiejętności współpracowników, którzy są dla nas bezcenną wartością oraz zaangażowanie w kształcenie przyszłej kadry

  • Etyka

    Przejrzystość i etyka w działaniu oraz wspólna pomoc potrzebującym

szybki kontakt