Industry

Taskoprojekt świadczy kompleksowe usługi dla przemysłu taboru szynowego, autobusowego i samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i specjalnych oraz maszyn rolniczych. Podejmujemy się dostawy nietypowych urządzeń, przyrządów i stanowisk zrobotyzowanych.

Kompleksowoprojektujemy i wykonujemy

  Stanowiska zrobotyzowane
 • Oprzyrządowanie do spawania i montażu
  więcej
 • Maszyny i urządzenia specjalne
  więcej
 • Pozycjonery i obrotniki
  więcej
 • Systemy transportu, manipulatory, chwytaki
  więcej
  Myjnie pojazdów szynowych i kołowych
  Podesty robocze i platformy

Budowa maszyn przemysłowych

Maszyny przemysłowe to niezastąpione urządzenia w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie. To właśnie od nich w dużej mierze zależy wydajność i tempo realizacji zleceń oraz jakość wytwarzanych dóbr. Pełnią niezwykle ważną rolę w zakładach przemysłowych, dlatego w trakcie ich projektowania oraz budowy nie ma miejsca na błędy. Z tego względu ich wykonanie warto zlecić profesjonalistom! Taskoprojekt S.A. jako producent maszyn na rynku działa już od ponad 50 lat – w tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, obszerną wiedzę know-how oraz zaufanie wielu Klientów w Polsce i na świecie. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, z zachowaniem najwyższej staranności i z uwzględnieniem wszystkich wymagań klienta. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom nasz zespół specjalistów potrafi zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty z różnych dziedzin przemysłu. Nasz sztab techników i inżynierów dołoży wszelkich starań, by budowa maszyn przemysłowych przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Zaproponujemy optymalne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Jednocześnie doskonale wiemy, że w czasie realizacji zlecenia mogą pojawić się nowe pomysły na dodatkowe udogodnienia czy udoskonalenia przyrządów – właśnie dlatego jesteśmy otwarci na modyfikacje, które pozwolą spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów!

Budowa maszyn przemysłowych - przebieg

Budowa maszyn przemysłowych to skomplikowany proces, wymagający nie tylko obszernej wiedzy, ale także dokładności i precyzji. Każdy detal powinien być dopracowany do perfekcji, aby urządzenie działało prawidłowo i przynosiło wymierne korzyści. Pierwszy krok stanowi projektowanie maszyn, w trakcie którego przeprowadzana jest analiza potrzeb klienta oraz określenie jego wymagań. Pod uwagę brane są również czynniki związane z charakterem zakładu produkcyjnego czy dostępną przestrzenią.  Następnie przechodzimy do właściwego etapu pracy – budowy uprzednio zaprojektowanej maszyny. Na początku tworzymy pojedyncze elementy, które wraz z postępem prac odpowiednio łączymy w całość. W trakcie produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz innowacyjne technologie, a cały jej przebieg jest nadzorowany przez nasz zespół specjalistów. Ostatni etap obejmuje dostarczenie maszyn do Twojego zakładu, montaż zrobotyzowanych stanowisk oraz przeszkolenie pracowników z ich obsługi.

Budowa maszyn przemysłowych – postaw na rzetelnego producenta!

W Taskoprojekt S.A. od początku naszej wieloletniej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Zlecenia realizujemy kompleksowo – budowa maszyn przemysłowych zawsze poprzedzona jest stworzeniem projektu oraz wizualizacją konceptu. W razie potrzeby możemy wykonać również prototyp, który pozwoli na weryfikację działania urządzenia w praktyce i umożliwi wprowadzenie poprawek, udoskonaleń czy wyeliminowanie potencjalnych wad jeszcze przed jego seryjną produkcją. Zajmiemy się także montażem i uruchomieniem skonstruowanych maszyn.

Nasza oferta obejmuje między innymi tworzenie maszyn specjalnych do prostowania elementów, cięcia i wiercenia profili, urządzeń kontrolnych i sprawdzianów, przyrządów do centrowania, spawania czy obróbki. Budujemy również stanowiska elektromagnetycznego prostowania pudeł lokomotyw, stanowiska zrobotyzowane, nietypowe urządzenia montażowe i obsługowe, podesty robocze i wiele innych! Zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, w tym maszyny o ściśle określonym zastosowaniu, dopracowane w każdym calu i w pełni dostosowane do potrzeb klienta – niezależnie od sektora przemysłu, w jakim działa. Jednocześnie dbamy o to, aby wszystkie konstrukcje spełniały nie tylko oczekiwania zleceniodawcy, ale także rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Podejmując współpracę z Taskoprojekt S.A. możesz liczyć na najwyższą jakość usług, optymalne koszty wdrożenia oraz zastosowanie rozwiązań innowacyjnych i przyjaznych środowisku! Dołącz do grona zadowolonych klientów i wprowadź swój zakład produkcyjny w erę robotyzacji!

szybki kontakt