Kompleksowoprojektujemy i wykonujemy

    Linie montażowe
    Automatyczny załadunek, pakowanie i handling
    Linie montażu końcowego

Projektowanie linii produkcyjnych

Projektowanie linii produkcyjnych to skomplikowany i złożony proces, który wymaga zaangażowania wielu doświadczonych specjalistów. Stworzenie spójnego, praktycznego i spełniającego wymagania klienta projektu wymaga wiedzy z zakresu mechaniki, bezpieczeństwa maszynowego, programowania, znajomości technologii i automatyki. Każdy detal musi być odpowiednio dopracowany w najmniejszym szczególne, by efekt końcowy był satysfakcjonujący. Jeżeli chcesz otworzyć w swojej firmie nowe linie produkcyjne – projektowanie ich oraz wykonanie warto powierzyć naszym specjalistom!

W Taskoprojekt S.A. zajmujemy się projektowaniem linii montażowych, montażu końcowego, a także automatycznym załadunkiem, pakowaniem i handlingiem. Zrealizowaliśmy wiele projektów, by móc zaoferować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Wykonamy nie tylko projekt linii produkcyjnej, ale także go zmontujemy i uruchomimy zgodnie z zaleceniami klienta. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z największą dokładnością, starannością i precyzją. Oferujemy wysokiej jakości standard realizowanych usług, a owocem naszej pracy są najnowszej generacji urządzenia wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu nie tylko w Polsce, ale także w innych europejskich krajach! Dbamy o każdy element naszej pracy – od projektu, aż po wykonanie. Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie poprowadzenie przewodów, rozmieszczenie elementów, a także finalnie estetyka całego przedsięwzięcia, dlatego koncepcje przedstawiane klientom realizujemy kompleksowo pod każdym względem.

Projektowanie linii technologicznych

Projektowanie linii produkcyjnejz wykorzystaniem nowych technologii to gwarancja dobrze zrealizowanej koncepcji Klienta. W wielu przedsiębiorstwach przemysłowych skrojona na miarę XXI wieku linia technologiczna znacząco ułatwia i przyspiesza produkcję, realizację poszczególnych zadań i zamówień. Odpowiednio przygotowane stanowisko usprawnia wykonywanie zadań, a logicznie ułożona całość gwarantuje jedynie minimalną ingerencję czynnika ludzkiego w proces. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć potencjalnych błędów, przyspieszyć proces i poprawić wydajność pracy całego przedsiębiorstwa.

Wykonujemy również tak zaawansowane projekty, jak na przykład zrobotyzowana linia do spawania komponentów metodą TIG w komorze argonowej z systemami wizyjnymi, czy linia do produkcji części aluminiowych do sportowych samochodów. Możemy zaprojektować również odpowiednie stanowiska zrobotyzowane do spawania laserowego lub łukowego, a także szereg innych, równie potrzebnych w przemyśle rozwiązań. Korzystamy z dedykowanych narzędzi, tworząc projekty 3D i symulacje, w których doskonale widać pracę poszczególnych elementów stanowiska czy całej linii. Dzięki temu Klient może zobaczyć, jak będzie wyglądała jego koncepcja w przejrzysty i praktyczny sposób.

W trakcie tworzenia projektu uwzględniamy wszystkie wytyczne klienta. Bierzemy pod uwagę ilość wolnej przestrzeni, na której ma stanąć cała linia, specyfikację branży, a także kolejność wykonywanych operacji, by uniknąć uwsteczniania procesów czy konieczności ich powtarzania. Tak przygotowany projekt pozwala nie tylko zminimalizować ingerencję człowieka, ale także skrócić czas wykonania poszczególnych kroków w produkcji. Przygotowane przez Taskoprojekt S.A. konstrukcje i urządzenia spełniają normy krajowe i europejskie, dlatego zaufali nam także przedsiębiorcy z Czech, Finlandii czy Francji.

Przez blisko 50 lat działalności zaufało nam już wielu klientów. Nie tylko projektujemy, ale także zajmujemy się automatyzacją i robotyzacją procesów, budową maszyn przemysłowych, ich montażem i rozruchem. Dołącz do tego grona! Skontaktuj się z nami i nawiąż owocną współpracę! Wybierając Taskoprojekt S.A., masz gwarancję indywidualnego podejścia do Twojego projektu, rzetelności i terminowości. Stawiamy czoła nawet bardzo skomplikowanym i złożonym projektom. Jesteśmy pewni, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców!

szybki kontakt