Kariera

Dołącz do nas! W Taskoprojekcie nigdy nie jest nudno – zawsze czekają na Ciebie nowe wyzwania. Stanowimy zgrany zespół, złożony z pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz młodych ludzi z potencjałem i energią.

Przełącz ofertę pracy:

Aplikacje wraz z klauzulą o udostępnieniu danych osobowych (na potrzeby obecnej, ew. przyszłych rekrutacji) prosimy przesyłać poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się pod następującym linkiem:

* Spółka zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy jest zgodny z preferencjami.

Automatyk/Programista PLC

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Programowanie sterowników Allen Bradley, PLC Siemens S7 300/400/1500 – online/offline

  • Tworzenie wizualizacji HMI – Allen Bradley, Siemens

  • Udział w procesie projektowania zrobotyzowanych linii produkcyjnych

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym

  • Tworzenie dokumentacji technicznej stanowisk zautomatyzowanych

  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów

  • Realizacja powierzonych prac u klienta (w kraju i za granicą)

  • Praca stacjonarna + praca w delegacji (2, maksymalnie 3 wyjazdy ok. 3x /kwartał)

Oczekujemy:

  • Absolwenci kierunków związanych z programowaniem, automatyką i robotyką

  • Znajomość sterowników Allen Bradley, Siemens – Step7, TIA PORTAL

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens – Step7, TIA PORTAL (min. 2 lata)

  • Znajomość  doświadczenie w programowaniu sterowników Allen Bradley będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w integracji AKPiA będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka C/C++/SCL

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją Eplan

  • Podstawowej wiedzy z obszaru mechaniki, elektryki, pneumatyki

  • Znajomość standardów Automotive będzie dodatkowym atutem – VASS

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat B

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Umiejętność pracy w zespole i chęć podejmowania nowych wyzwań

  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie, kontrakt B2B

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Kartę Multisport

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Bony świąteczne

Taskoprojekt to:

  • Doświadczenie

    50 lat doświadczenia w budowie maszyn dla różnych gałęzi przemysłu oraz 20 lat doświadczenia w przemyśle samochodowym

  • Technologia

    Zaprojektowanie oraz uruchomienie linii i stanowisk ze 108 robotami w ciągu jednego roku

  • Rozwój

    Nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań przyjaznych dla środowiska

  • Jakość

    Rozwiązania techniczne spełniające oczekiwania Klientów to najwyższa jakość i optymalne koszty wdrożenia

  • Wiedza

    Ciągłe inwestowanie w wiedzę i doskonalenie umiejętności współpracowników, którzy są dla nas bezcenną wartością oraz zaangażowanie w kształcenie przyszłej kadry

  • Etyka

    Przejrzystość i etyka w działaniu oraz wspólna pomoc potrzebującym

szybki kontakt